/*
*/
Výsledky poháru KF FAČR 2013-2014

Výsledky poháru KF FAČR 2013-2014

Finálové utkání krajské části poháru KF FAČR

Beach Boys Odry – FC VSK VŠB TU Ostrava

 

Semifinálová utkání krajské části poháru KF FAČR

Top Dogs Nový Jičín – FC VSK VŠB TU Ostrava 1:5 (1:0)

Branky: Bajer – Manďák 2, Polášek, Bzonek, Moc

RO: Zdeněk Ovšák, 2RO: Pavel Šulák

Top Dogs Nový Jičín: Polášek, Miloševič, Jachník, Sláma, Dorotík L., Dorotík D., Koval, Bajger, Šimek, Bajer, Hrachovec, Vojtko, Strnadel

FC VSK VŠB TU Ostrava: Pospíšil, Mandám, Kaňok, Bzonek, Moc, Blahut, Polášek, Fajkus

Beach Boys Odry – FC Jokerit Kopřivnice

 

Výsledky čtvrtfinálových utkání krajské části poháru KF FAČR

Top Dogs Nový Jičín – Likop Třinec 8:6 (4:3)

Branky: Bajer 3, Šimek 2, Bajger, Dorotík, Jachník – Opluštil 2, Sniegoň, Krzemieň, Baron, Kantor

RO: Ladislav Glogar, Zdeněk Ovšák.

Top Dogs NJ: Polášek, Miloševič, Jachník, Sláma, Dorotík, Koval, Bajger, Šimek, Kudra, Bajer, Hrachovec

SKP Likop Třinec: Kloda, Cieslar, Opluštil, Kantor, Baron, Krzemieň, Sniegoň, Buryan

 

Beach Boys Odry – United Frýdek Místek 7:3 (2:0)

Branky: Konrád 4, Šíma, Hurta, Vidlák – Žáček 2, Sojka

ŽK: Hůra Michal –

RO: Radim Filipský, Tomáš Markovský

Beach Boys Odry: Mališ, Cibulec, Hurta, Veselý, Paszko, Šíma, Konrád, Vidlák, Repta, Hůra, Frais

United Frýdek Místek: Němec, Březina, Uherek, Petr, Žáček, Dobiáš, Sojka

 

FC Jokerit Kopřivnice – KFV Roub Vítkovice 5:3 (3:1)

Branky: Huška 2, Dorňák 2, Kružliak – Kováčik, Polášek, Jaroš

ČK:  – Kováčik, Bláha, ŽK: Huška – Bláha

RO: Pavel Šulák, Vítězslav Tomeš

FC Jokerit Kopřivnice: Medek, Prchal, Kružliak, Buček, Čevela, Dorňák, Huška

KFV Roub Vítkovice: Vosol, polášek, Kováčik, Bláha, Cviertna, Kašpar, Holman, Jaroš, Gaži

 

FU Kopřivnice – VŠB Ostrava 4:6 (2:2)

Branky: Petráš, Štěpán, Okřesík, Závodný – Tomášek 3, Moc, Fajkus, Pospíšil

ŽK: Juřena, Závodný – Pospíšil, Manďák

RO: Přemysl Havlík – Jan Beran

FU Kopřivnice: Beňo, Štěpán, Burýšek, Okřesík, Petráš, Juřena, Polášek, Závodný

VŠB TU Ostrava: Pospíšil, Manďák, Heiník, Moc, Kapsa, Polášek, Fakus, Švestka, Tomášek

 

Výsledky 2. kola krajské části poháru KF FAČR

Beach Boys Odry – Fugy Krnov 7:4 (4:2)

Branky: Hurta 2, Konrád, Vidlák, Veselý, Murín, Chuděj T. – Česlík L., Česlík A. Kopecký, Malinovský

ŽK: – Česlík L.

RO: Dušan Vozárik, 2RO: Mirko Bokroš

Bech Boys Odry: Cibulec, Šíma, Murín, Veselý, Konrád, Vidlák, Chuděj T., Chuděj Erik., Hurta, Mališ, Paszko

Fugy Krnov: Spurný, Česlík L., Česlík A., Braun, Kopecký, Malinovský, Ručka, Lalák

 

FK Pegasus Ostrava – Jokerit Kopřivnice 3:5 (1:3)

Branky: Drápala, Vrška, Macura – Buček 2, Baar, Prchal, Kružliak

RO: Tomáš Markovský, 2RO: Radim Filipský

FK Pegasus Ostrava: Jochym, Mičkal, Kožušník, Vaněk, Vrška, Šik, Podžorski, Drápala, Macura, Balko

Jokerit Kopřivnice: Medek, Prchal, Kružliak, Dorňak, Buček, Talpa, Čegan, Baar

 

FC Smíšené NC Line Bílovec – FU Kopřivnice 2:7 (0:4)

Branky: Černoch, Nový – Závodný 3, Štěpán 2, Polášek 2

ŽK: Minařík – Okřesík

RO: Michal Přívratský, 2RO: Martin Mičkal

FC Smíšené NC Line Bílovec: Sokol, Šťasný D., Šťastný M., Nový, Vlk, Stratil, Černoch, Máslo, Minařík, Mrkvica

FU Kopřivnice: Beňo, Štěpán, Burýšek, Okřesík, Polášek, Závodný, Šíma, Petráš

 

Javor Bordovice – Top Dogs Nový Jičín 2:3 (2:2)

Branky: Křížek J., Najvar J. – Dorotík L., Jachník, Sláma

ŽK: – Jurák, Vavřík

RO: Ladislav Glogar, 2RO: Zdeněk Ovšák

Javor Bordovice: Turoň, Hrušovský, Enčev, Adamec, Sosenka, Křížek, Knybel, Kučera, Matůš, Najvar J., Najvar L.

Top Dogs Nový Jičín: Polášek, Jurák, Miloševič, Vavřík, Strnadel, Hrachovec, Dorotík L., Dorotík D., Sláma, Jachník

 

Výsledky 1. kola krajské části poháru KF FAČR

Chupaderos Štramberk –  Beach Boys Odry  2:8 (0:3)

FT Brušperk –  FK Pegasus Ostrava  2:4 (2:1)

Dragons Futsal Nový Jičín o.s – FC Smíšené NC Line Bílovec  2:4 (1:1)

Javor Borovice –  Marhory Ostrava  9:4 (4:3)