/*
*/
Vyhodnocení krajského přeboru 2013/2014

Vyhodnocení krajského přeboru 2013/2014

Vítězem soutěže se stal:

Top Dogs Nový Jičín

Postupujícím do Divize F:

Top Dogs Nový Jičín (80%)

Sestupující týmy:  

 FC Smíšené, NC Line Bílovec, OP Nový Jičín + Frýdek Místek, Inter Ostrava OP Ostrava + Opava

Nejlepší hráč: Martin Bajger – Top Dogs Nový Jičín

Nejlepší střelec: Martin Bajg – Top Dogs Nový Jičín (38 branek)

Nejlepší brankář: Lukáš Spu – Fugy Krnov

Cenu Fair Play: Fugy Krnov a Sakrovec Stará Ves n/O

 

Konečná tabulka KP

# Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
2FU Kopřivnice22143576: 3945-( 15)
3R.T.Hukvaldy22134596: 8143-( 10)
4Fugy Krnov22133679: 5442-( 9)
5Vítkovice B22131897: 6140-( 4)
6Olympia22103978: 6633-( 0)
7Beach Boys22931075: 6930-(-3)
8Stará Ves22731258: 8324-(-9)
9Bolatice22631382: 9421-(-12)
10Medvědi22631372:10921-(-12)
11Inter OV22511666:11116-(-20)
12FC Smíšené22341546:12313-(-17)
Vše
 


Konečná tabulka střelců KP
  

Jméno Oddíl Počet Jméno Oddíl Počet
Bajger Martin Top Dogs NJ 38 Kroupa David Vítkovice B 5
Jachník Jiří Top Dogs NJ 28 Murín František Beach Boys 5
Ballarin Michal Bolatice 26 Sláma Pavel Top Dogs NJ 5
Šimek Jiří Top Dogs NJ 19 Strnadel Petr Top Dogs NJ 5
Hubeňák Adam R.T.Hukvaldy 17 Švacha David Medvědi 5
Konrád Jiří Beach Boys 17 Trebichalský Petr Olympia 5
Huvar Jiří R.T.Hukvaldy 16 Vavrušák Radim Vítkovice B 5
Grygar Lukáš Bolatice 15 Vavřík Michael Top Dogs NJ 5
Štefek Radek R.T.Hukvaldy 15 Balarin Ondřej Bolatice 4
Wedlich Martin Olympia 15 Bártl Stanislav Vítkovice B 4
Bořucký Denis Medvědi 14 Hájek Václav Inter OV 4
Košica Marek R.T.Hukvaldy 14 Chvostek Petr Stará Ves 4
Malinovský Petr Fugy Krnov 14 Chvostek Tomáš Stará Ves 4
David Filip Olympia 13 Martinák Petr Inter OV 4
Lalák Jiří Fugy Krnov 13 Režnar Marek Medvědi 4
Staníček Roman Medvědi 13 Skalík Jakub Olympia 4
Štěpán Milan FU Kopřivnice 13 Šíma Marián FU Kopřivnice 4
Veseleňák Vít Inter OV 13 Tobola Jakub Top Dogs NJ 4
Wojcik Tomáš Stará Ves 13 Burýšek Lukáš FU Kopřivnice 3
Dorotík Lumír Top Dogs NJ 12 Hrachovec František Top Dogs NJ 3
Závodný Jiří FU Kopřivnice 12 Kinnert Daniel Medvědi 3
Česlík Lukáš Fugy Krnov 11 Klevar Ondřej Beach Boys 3
Mandičak Jan R.T.Hukvaldy 11 Klinger Dominik Medvědi 3
Polášek Martin FU Kopřivnice 11 Kudra Ivan Top Dogs NJ 3
Vašek David Vítkovice B 11 Martinák Petr Medvědi 3
Braun Václav Fugy Krnov 10 Merta Tomáš Stará Ves 3
Jaroš Václav Vítkovice B 10 Mifkovič Jan R.T.Hukvaldy 3
Juřena Tomáš FU Kopřivnice 10 Miloševič Milan Top Dogs NJ 3
Kováčik Lukáš Vítkovice B 10 Okřesík Petr FU Kopřivnice 3
Kurovec Jaroslav Inter OV 10 Pavelka Ondřej Medvědi 3
Malohlava Matěj Medvědi 10 Špaldoň Petr Stará Ves 3
Mrkvica Daniel FC Smíšené 10 Vožník Tomáš Olympia 3
Urban Viktor Vítkovice B 10 Žurovec Adam Vítkovice B 3
Vidlák Jakub Beach Boys 10 Bárta Jan Vítkovice B 2
Dluhoš Adam Inter OV 9 Buchta David Vítkovice B 2
Duda Zdeněk Bolatice 9 Cviertna Adam Vítkovice B 2
Gaži Matěj Vítkovice B 9 Chuděj Tadeáš Beach Boys 2
Kohut Lukáš Stará Ves 9 Kovář Roman Bolatice 2
Minařík Vít FC Smíšené 9 Mikoláš Jan Beach Boys 2
Petráš Radek FU Kopřivnice 9 Miškev Jan Vítkovice B 2
Schwarz Jakub Beach Boys 9 Pavelka Lukáš Medvědi 2
Šimeček Roman Olympia 9 Rataj Tomáš Bolatice 2
Balarin Tomáš Bolatice 8 Sedláček Martin Olympia 2
Dvořák Ondřej Stará Ves 8 Stratil Jaromír FC Smíšené 2
Košarek Ondřej Fugy Krnov 8 Veselý Filip Beach Boys 2
Rumel Jan R.T.Hukvaldy 8 Vojtek Michal Vítkovice B 2
Čavera Milan Olympia 7 Vysocký Martin Bolatice 2
Florián David Bolatice 7 Zavřel Ivan FC Smíšené 2
Klösel Vladan Olympia 7 Černoch Tomáš FC Smíšené 1
Nový Dalibor FC Smíšené 7 Česlík Adam Fugy Krnov 1
Škorňák Radek Vítkovice B 7 Dorotík Daniel Top Dogs NJ 1
Valošek Tomáš Inter OV 7 Dvořák Dalibor Stará Ves 1
Bednář Jiří FU Kopřivnice 6 Florián Marcel Bolatice 1
Duda Vlastimil Bolatice 6 Hába Matouš Inter OV 1
Hurta Lukáš Beach Boys 6 Holman Jakub Vítkovice B 1
Chuděj Erik Beach Boys 6 Hubeňák Daniel R.T.Hukvaldy 1
Kopecký Petr Fugy Krnov 6 Jedlička Jan Inter OV 1
Korneta Filip R.T.Hukvaldy 6 Klečka Tomáš Stará Ves 1
Paszko Martin Beach Boys 6 Koneczný Vojtěch Medvědi 1
Pisklak Petr Olympia 6 Kostera Jakub FC Smíšené 1
Ručka Ondřej Fugy Krnov 6 Kotešovec Michael Top Dogs NJ 1
Svoboda Tomáš Inter OV 6 Krajczy Daniel Inter OV 1
Šafarčík Ondřej Medvědi 6 Lapuník Petr Fugy Krnov 1
Vlk Libor FC Smíšené 6 Mrkvica Vítězslav Stará Ves 1
Weiss Vojtěch Stará Ves 6 Pjatkan Petr Beach Boys 1
Žitník Michal Fugy Krnov 6 Pytlík Radek Vítkovice B 1
Babilon Jakub Inter OV 5 Rinke Jakub Fugy Krnov 1
Baranek Radim Medvědi 5 Směja David Olympia 1
Bill Radim FC Smíšené 5 Sokol Filip FC Smíšené 1
Číž Daniel Inter OV 5 Soško Michal Vítkovice B 1
Frais Denis Beach Boys 5 Spurný Lukáš Fugy Krnov 1
Galus Martin Vítkovice B 5 Šima Radim Beach Boys 1
Gramel Ondřej Stará Ves 5 Šťastný Lukáš FC Smíšené 1
Grufík Petr R.T.Hukvaldy 5 Šťastný Martin FC Smíšené 1
Kašpar Antonín Vítkovice B 5 Tietz Jakub Olympia 1

 

Cena Fair Play KP 2013/2014

P.č. Klub ŽK ČK TB-ŽK TB-ČK TB-KARTY TB-KON CELKEM TB
 1 Fugy Krnov 8 0 8 0 8 0 8
 2 Stará Ves 8 0 8 0 8 0 8
 3 Inter OV 11 2 11 6 17 0 17
 4 Beach Boys 15 1 15 3 18 0 18
 5 R.T.Hukvaldy 18 0 18 0 18 0 18
 6 FC Smíšené 13 2 13 6 19 0 19
 7 Vítkovice B 15 2 15 6 21 0 21
 8 FU Kopřivnice 19 1 19 3 22 0 22
 9 Bolatice 16 2 16 6 22 0 22
 10 Medvědi 11 1 11 3 14 10 24
 11 Top Dogs NJ 18 3 18 9 27 0 27
 12 Olympia 26 2 26 6 32 0 32

 

Nejlepší hráč KP 2013/2014

Pořadí Jméno Tým Body
Bajger Martin Top Dogs Nový Jičín 16
Jachník Jiří Top Dogs Nový Jičín 14
Dvořák Ondřej Sakrovec Stará Ves n/O 11
Štefek Radek Růžové Tlapičky Hukvaldy 10
Ballarin Michal Shooters Bolatice 9
6.-8. Konrád Jiří Beach Boys Odry 8
  Malinovský Petr Fugy Krnov 8
  Závodný Jiří FU Kopřivnice 8
9.-10. Malohlava Matěj AFC Medvědi Malé Hoštice 7
  Schwarz Jakub Beach Boys Odry 7

 

Nejlepší brankář KP 2012/2013

Pořadí Jméno Tým Body
Spurný Lukáš Fugy Krnov 6
Otoupalík Jan Růžové Tlapičky Hukvaldy 5
3.-4. Beňo Tomáš FU Kopřivnice 4
  Cibulec Petr Beach Boys Odry 4
5.-6. Jurák David Top Dogs Nový Jičín 3
  Polášek Miroslav Top Dogs Nový Jičín 3
Ogrocky Jan Inter Ostrava 2
8.-16. Ballarin Jiří Shooters Bolatice 1
  Ballok Petr Medvědi Malé Hoštice 1
  Česlík Adam Fugy Krnov 1
  Duda Pavel Shooters Bolatice 1
  Lefenda Aleš Olympia Velké Hoštice 1
  Merta Tomáš Sakrovec Stará Ves n/O 1
  Michalík David Roub Vítkovice 1
  Sokol Filip FC Smíšené Bílovec 1
  Vitásek Martin Olympia Velké Hoštice 1