/*
*/
Okresní přebor vyhrálo PSV Frenštát

Okresní přebor vyhrálo PSV Frenštát

Frenštát měl před posledním turnajem náskok pouze jednoho bodu na druhé Tornádo nicméně oba dva své zápasy, jak proti Příboru, tak i proti New Jersey jasně zvládl a nemusel se tak ohlížet na výsledky svých soupeřů.

Druhé místo mělo tím pádem už předem jasné Tornádo, které každou sezónu pravidelně bojuje o nejvyšší příčky a ještě se nestalo, že by mělo slabou sezónu.

Na třetím místě skončil zaslouženě nováček soutěže Beach Boys Odry B, který podával v průběhu soutěže vyrovnané výkony. Lavina doplatila na zranění hráčů v druhé části soutěže a po výborně rozehrané první půli skončila až na pátém místě. V boji o záchranu se nedařilo Dreadlocku, který i přes výborný kádr doplatil především na start soutěže. Nepodařilo se zachránit ani SVP- Tsunami Příboru, který hrál výborně po celou sezónu, ale výsledkově se mu nepovedl konec soutěže.

Naopak mohutným finišem se zachránili Růžové Tlapičky Hukvaldy B, které měly ještě po 5. Turnaji na svém kontě pouze 2 body a na jejichž záchranu by si vsadil málokdo. I K1 Jeseník, který byl dlouhou dobu na sestupových příčkách se zázračně v posledních zápasech zachránil. Soutěž o nejlepšího střelce vyhrál Martin Repa z 1. FC Tornáda, nejlepším hráčem byl zvolen Jan Štika z PSV Frenštátu a nejlepším brankářem byl zvolen Patrik Kučerik z New Jersey Nový Jičín.