/*
*/
Lokomotiva Gangsters vyhrála 1. třídu

Lokomotiva Gangsters vyhrála 1. třídu

Před posledním turnajem měla Lokomotiva dostatečný náskok na své soupeře a prakticky měla již zajištěný postup zpět do okresního přeboru. Jediným týmem, který ji mohl ještě připravit o vítězství bylo G.T. Trojanovice. Nicméně Lokomotiva vyhrála stejně jako G.T. Trojanovice úvodní dva své zápasy a před posledním vzájemným zápasem měla již jistotu prvního místa. V posledním vzájemném zápase to tak i vypadalo a ve vlažném tempu vyhrálo G.T. Trojanovice 6:3.

Velký boj o třetí příčku nakonec svedli ve v posledním vzájemném zápase mezi sebou Orel Štramberk a SKP Frýdek Místek. SKP bylo na tom o 3 body lépe, nicméně Orel první vzájemný zápas vyhrál a tak mu stačila jakákoliv výhra nad svým soupeřem, aby se dostal na třetí příčku. SKP nicméně nechtělo nechat nic náhodě a po celý první poločas mělo častěji míč na svých kopačkách a i do šancí se dostávalo více než Orel. Poločas ovšem skončil nerozhodně 1:1. Do druhého poločasu vstoupilo opět aktivněji SKP a po gólech Vaverky, Dužíka a Hvolky se dostalo do vedení 4:2. Tento stav byl na ukazateli ještě 2 minuty před koncem, nicméně Orel dokázal vyrovnat na 4:4 a 10 sekund před koncem nakonec vstřelil i vítězný gól, který ho posunul na třetí místo právě na úkor SKP. SKP Frýdek Místek zahrál výborně poslední turnaje, když doslova válcoval své soupeře, nicméně v posledním turnaji byla znát absence Jakuba Harabiše a tak SKP skončilo až na 4. místě.

Souboj o záchranu překvapivě nezvládl Bazal Team Vražné a Komax Kunčice. Nejlepším střelcem se stal Jiří Beneš z Lokomotiva Gangsters Kopřivnice, Nejleším hráčem byl zvolen Radim Špaček z druhého týmu G.T. Trojanovice a nejlepším brankářem byl zvolen Roman Číp z Orlu Štramberk.