/*
*/
JAKUBY 2014

JAKUBY 2014

P O Z V Á N K A na 8. ročník

turnaje v malé kopané – Jakubčovice nad Odrou

 

Termín konánísobota 28.června 2014

Místo konánífotbalový stadion TJ Tatran Jakubčovice

Povrch hřiště : tráva (možnost umělého osvětlení)

Přihláškydo 24.června, e-mail:futsal.mskp@seznam.cz, přihláška                                        

Startovné : 800,- Kč lze uhradit: na účet: 2155083073/0800 V.S. telefonní číslo nebo složenkou na níže uvedenou adresu, variabilní symbol – telefonní číslo, zpráva pro adresáta – název mužstva do 26. června. 

Losování: Přihlášená družstva budou s dostatečným předstihem informována prostřednictvím e-mailu nebo sms o výsledku losování.

Počet hráčů : 4+1 (náhradníci neomezeni)

Hrací systém : Systém turnaje bude závislý na počtu přihlášených mužstev. Počítáme však s hracím systémem ve čtyřčlenných skupinách a maximální obsazení turnaje je 64 týmů.

Hrací doba : V základních skupinách 2×10 min., Play off 2×12 min.

Ceny: Ceny v celkové hodnotě 25.000,- Kč obdrží družstva umístěna na 1. až 8. místě a jednotlivci v individuálních soutěžích.

Občerstvení : Po celou dobu turnaje na Vás čeká široká nabídka občerstvení (alko, nealko nápoje, gulášek, uzené výrobky, cukrovinky atd.

Propozice : Všem přihlášeným družstvům budou zaslány propozice turnaje s pravidly, hracím systémem, časovým harmonogramem a dalšími informacemi o turnaji.

Další program: Vrcholem turnaje bude jistě finálový duel, který je možno odehrát pod umělým osvětlením, ale nebude to konečná. Čeká nás doprovodný program ve formě dovednostních  soutěží o ceny a samozřejmě večerní diskotéka.

 

Kontaktní adresa pro úhradu startovného:

Josef Molnár

Oderská 1

742 36  Jakubčovice nad Odrou

tel. : 739 370 342

e-mail: kamilek@seznam.cz