/*
*/
JAKUBY 2013

JAKUBY 2013

JAKUBY 2013

P O Z V Á N K A na 7. ročník

turnaje v malé kopané – Jakubčovice nad Odrou

Termín konání:          sobota 6.července 2013

Místo konání:             fotbalový stadion TJ Tatran Jakubčovice

Povrch hřiště :            tráva (možnost umělého osvětlení)

Přihlášky:                   do 2.července, e-mail: futsal.mskp@seznam.cz

Startovné :                  800,- Kč lze uhradit: na účet: 2155083073/0800 V.S. telefonní číslo nebo složenkou na níže uvedenou adresu, variabilní symbol – telefonní číslo, zpráva pro adresáta – název mužstva do 4. července.

Losování:                    Přihlášená družstva budou s dostatečným předstihem informována prostřednictvím e-mailu nebo sms o výsledku losování.

Počet hráčů :              4+1 (náhradníci neomezeni)

Hrací systém :             Systém turnaje bude závislý na počtu přihlášených mužstev. Počítáme však s hracím systémem ve čtyřčlenných skupinách a maximální obsazení turnaje je 64 týmů.

Hrací doba :               V základních skupinách 2×10 min., Play off 2×12 min.

Ceny :                          Ceny v celkové hodnotě 25.000,- Kč obdrží družstva umístěna na 1. až 8. místě a jednotlivci v individuálních soutěžích.

Občerstvení :               Po celou dobu turnaje na Vás čeká široká nabídka občerstvení (alko, nealko nápoje, gulášek, uzené výrobky, cukrovinky atd.

Propozice :               Všem přihlášeným družstvům budou zaslány propozice turnaje                                         s pravidly, hracím systémem, časovým harmonogramem a dalšími                         informacemi o turnaji.

Vše navíc bude zveřejněno na webu www.futsal-sport.cz, kde bude umístěna i přihláška ke stažení.

Další program: Vrcholem turnaje bude jistě finálový duel, který je možno odehrát pod umělým osvětlením, ale nebude to konečná. Čeká nás doprovodný program ve formě dovednostních  soutěží o ceny a samozřejmě večerní diskotéka.

Kontaktní adresa pro úhradu startovného: Josef Molnár

Oderská 1

742 36  Jakubčovice nad Odrou

tel. : 739 370 342

e-mail: kamilek@seznam.cz